Avaya byla označena za lídra v žebříčku Aragon Research Globe pro oblast sjednocené komunikace a spolupráce

Praha, 8. července 2021 – Společnost Avaya (NYSE: AVYA) byla analytickou společností Aragon Research označena za lídra v oblasti řešení pro sjednocenou komunikaci a spolupráci. Hodnocení v rámci zprávy The Aragon Research Globe™ for Unified Communications and Collaboration (UC&C) 2021 je založeno na úplnosti produktové strategie a výkonnosti hodnocené platformy. Aragon staví řešení Avaya na nejvyšší příčku již čtvrtým rokem po sobě.  

Avaya OneCloud™ UCaaS, řešení sjednocené komunikace poskytované formou služby, mění tradiční přístup videokonferenčních řešení. Nabízí virtuální pracovní prostředí, které spolu s tradiční videokonferencí umožňuje uživatelům nepřetržitou spolupráci, čímž pomáhá organizacím všech velikostí čelit výzvám dynamicky se měnícího světa práce odkudkoli. V reakci na nové, hybridní modely práce umožňuje Avaya multifunkčním týmům spolupracovat napříč odděleními a lokalitami způsobem, který jim pomáhá vyhnout se únavě jak z realizace velkého množství videohovorů, tak z používání řady izolovaných aplikací. 

Podle zprávy , jejímž autorem je vedoucí analytik společnosti Aragon Research Jim Lundy, nabízí Avaya v rámci řešení Avaya OneCloud UCaaS široké portfolio nabídek UC&C dostupných v cloudu i on-premise režimu. Vlajkovou lodí jsou Avaya Spaces™, inteligentní platforma pro spolupráci před, během a po schůzce, která využívá technologii umělé inteligence, a kromě online schůzek nabízí i zasílání zpráv, hlasové služby nebo správu a sdílení dokumentů. Spaces jsou postaveny na modulární architektuře CPaaS (komunikační platforma poskytovaná formou služby), což organizacím umožňuje operativně a rychle vytvářet řešení či pracovní postupy podle vlastních potřeb.

Umělá inteligence v praxi

Experti Aragon Research předpovídají, že do roku 2023 bude „poměr konverzací mezi lidmi a mezi lidmi a chatboty téměř vyrovnaný“. V rámci své platformy OneCloud používá Avaya umělou inteligenci a strojové učení novými, průkopnickými způsoby, aby v daném okamžiku vytvořila mnohem přívětivější prostředí pro komunikaci, a to jak v oblasti kvality zvuku a obrazu, tak v oblasti spolupráce. Zpráva mimo jiné uvádí, že „AI hraje klíčovou roli v celkovém zaměření Avaya na řešení v oblasti UC&C a partnerství Avaya se společností NVIDIA je krokem, který budou ostatní pravděpodobně napodobovat“.

„Vzhledem k současné naléhavé potřebě pracovat vzdáleně je komunikace prostřednictvím UC&C platformy jedním z nejlepších způsobů, jak mohou organizace umožnit svým týmům vzdáleně pracovat,“ řekl Jim Lundy, Aragon Research. „Společnost Avaya poskytuje vysoce odolné cloudové platformy a se svým rostoucím portfoliem inteligentních video řešení velmi dobře reaguje na potřeby podniků“.

Kompletní zpráva je k dispozici ke stažení na stránce Aragon Research Globe for Unified Communications and Collaboration (UC&C), 2021 report (v AJ). Více informací nabízí i blogový příspěvek We’ve done it Again! Leaders in The Aragon Research Globe for Unified Communications and Collaboration (v AJ).

O společnosti Avaya

Firmy stojí na zkušenostech, které poskytují. Avaya Holdings Corp. (NYSE: AVYA) poskytuje miliony takových zkušeností každý den, když definuje budoucnost práce a přichází s inovacemi a partnerstvími, která umožňují zcela zásadní obchodní přínosy. Avaya cloudová komunikační řešení a multi-cloudový aplikační ekosystém podporují personalizované, inteligentní a bezstarostné zkušenosti zákazníků i zaměstnanců a pomáhají organizacím dosáhnout strategických cílů a požadovaných výsledků. Společně jsme odhodláni pomáhat rozšiřovat vaše podnikání poskytováním zkušeností, na kterých záleží. Více informací na http://www.avaya.com.