GeForce NOW zpřístupňuje přes 400 multiplayerových PC her napříč platformami. Včetně těch nejpopulárnějších

Letní volna jsou jako stvořená k multiplayerové zábavě, a proto v rámci aktuálního GFN Thursday NVIDIA přináší přehled tipů na hry pro více hráčů, které patří k nejhranějším titulům na platformě. Výběr je opravdu pestrý od jednoduchých indie titulů po taktické tankové bitvy: 

  • Among Us
  • Apex Legends (free to play)
  • Counter-Strike: Global Offensive (free to play)
  • Destiny 2 (free to play)
  • Dota 2 (free to play)
  • League of Legends (free to play)
  • Team Fortress 2
  • Valheim
  • World of Tanks (free to play)

Mezi další oblíbené hry patří Fortnite, Rust, Terraria, War Thunder, Hunt: Showdown a Phasmophobia. K dispozici je více než 400 her pro více hráčů a každý čtvrtek do knihovny přibývají další. Stačí zadat „multiplayer“ v aplikaci GeForce NOW a vybrat si dle chuti.

GeForce NOW dostupná na většině platforem – PC, Mac, Chromebook, SHIELD TV, iPhone, iPad i zařízení se systémem Android. Díky cloudovému řešení tak může změřit síly v oblíbených PC hrách téměř kdokoliv a nepotřebuje k tomu zrovna herní počítač.

GFN Thursday – novinky v knihovně

Tento týden se do knihovny GeForce NOW připojila dvojice novinek pro více hráčů:

Sword of Legends Online – nová akční MMORPG, která je podporované ode dne vydání na Steamu a Epic Games Store. Hra kombinuje prvky PvE a PVP s propracovanými bojovými mechanikami ve světě inspirovaném čínskou mytologií.
Crowfall – nová MMORPG, kterou nedávno prostřednictvím vlastního launcheru uvedla společnost ArtCraft. Hráčům nabízí pestrou škálu bitev: od masivního PVP obléhání přes nájezdy až po mód world domination.

Doplňuje je Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront – RTS z druhé světové války klade důraz na historickou přesnost. Nedávno ji na Steamu vydaly Barbedwire Studios a Digitalmindsoft.

Stále nové odměny
Členství v GeForce NOW také poskytne speciální přístup k odměnám. V rámci programu GeForce NOW Rewards již získali členové speciální herní skiny a předměty, zkušební nabídky služeb, jako je Discord Nitro, a dokonce i speciální přístup k uzavřeným betám, například v připravovaném HUMANKIND od Amplitude Studios. Je to další výhoda streamování her z cloudu. Stačí se přihlásit k účtu na GeForce NOW a zaškrtnout pole pro odměny.