Vendula Bláhová povýšila v JLL na pozici Head of Workplace Consultancy

PRAHA, 7. října 2021. Mezinárodní realitně poradenská společnost JLL jmenovala Vendulu Bláhovou od října ředitelkou oddělení Workplace Consultancy.

Od loňského května působila Vendula Bláhová v JLL na pozici Senior Workplace Consultant a nyní přebírá vedení celého týmu tří profesionálů specializujících se na poradenství při tvorbě vhodného pracovního prostředí a fungování v něm.

V minulosti pracovala například v developerské  společnosti HB Reavis a kromě zkušeností s workplace poradenstvím staví na svém bohatém výzkumném zázemí získaném při studiu sociologie na Karlově univerzitě a působení ve společnosti IPSOS jako Account Director, kde mapovala lidské zkušenosti v jiných oblastech než u kanceláří. Vendula ve volných chvílích ráda pobývá v přírodě, holduje outdoorovým sportům, cestuje, navštěvuje kulturní akce nebo zpívá.

Alexandra Tomášková, JLL, Head of Office Solutions, uvedla: „Pandemie koronaviru přinesla obrovskou změnu do způsobu práce v kancelářích. Většina průzkumů, ale také zkušeností našich klientů potvrzují, že převládl hybridní model práce, kdy většina zaměstnanců pracuje část týdne z domu a část v kancelářích. Firmy proto upravují pracovní prostředí, aby přilákaly své zaměstnance zpět do práce a především reagují na přísná hygienická opatření v souvislosti s onemocněním Covid 19. Nabízíme proto znalosti a zkušenosti našich expertů, aby klientům pomohli s úpravou pracovního prostředí, tak aby odpovídalo náročným požadavkům zaměstnanců. ”

Vendula Bláhová, JLL, Head of Workpalce Consultancy, uvedla: „S časovým odstupem od propuknutí pandemie si firmy čím dál tím více uvědomují, že je nutné upravit pracovní prostředí tak, aby odpovídalo nové realitě. Jsem ráda, že se v rámci své nové role mohu se svým týmem podílet na zajímavých projektech napříč odvětvími, při kterých využíváme globální know-how JLL sdílené v rámci naší workplace komunity, stejně jako naše lokální znalosti a zkušenosti. Nyní je ten správný čas připravit si dlouhodobou strategii pro kanceláře a JLL postavila silný tým expertů, kteří jsou našim klientům při této cestě k dispozici.“

– konec –

O JLL

JLL (NYSE: JLL) je vedoucí realitní poradenská společnost, která se zaměřuje na realitní služby a investiční poradenství. Naší vizí je proměnit svět nemovitostí, vytvářet příležitosti a úžasné prostory, kde mohou lidé dosahovat svých ambicí. Díky tomu vytváříme lepší zítřky pro naše klienty, naše lidi a naše komunity. JLL je členem Fortune 500 s ročním obratem 16,6 miliard dolarů za rok 2020, kancelářemi ve více než 80 zemích světa a s více než 92 tisíci zaměstnanci k 31. červnu 2021. Institutem Ethishere jsme byli jmenováni jednou z nejetičtějších společností na světě 12 po sobě jdoucích let. JLL je jednou z prvních mezinárodních realitních společností v České republice. Našim klientům pomáháme již od roku 1992. JLL je ochranná známka společnosti Jones Lang LaSalle Incorporated. Více se dozvíte na jll.cz.

Označeno tagem