Tech Data posiluje divizi IBM, přichází Simona Tomaníková

Praha, 22. října 2021 – Tech Data – A TD SYNNEX Company posiluje divizi IBM. Do pozice IBM SW Business Development Manager nastupuje Simona Tomaníková. Její klíčovou zodpovědností bude péče o základnu Tech Data partnerů pro IBM.

Simona Tomaníková má zodpovědnost za řízení a rozvoj vztahů s partnery, a to především v oblasti softwarového portfolia IBM. K dalším neoddělitelným úkolům patří rozvoj obchodní strategie vendora a její přizpůsobení specifikům lokálního tuzemského trhu. Kromě dlouhodobých strategií ovšem bude Simona Tomaníková v kontaktu s partnery a jejich požadavky i na každodenní bázi.

Simona nastupuje s vynikající kvalifikací a bohatými zkušenostmi právě s rodinou řešení IBM, které získala na stejné pozici ve slovenské pobočce Tech Data a rovněž během svého sedmiletého působení ve společnosti IBM Slovakia. 

Ve svém volném čase Simona ráda sportuje (fitness, běh, kolo, plavání, volejbal) a věnuje se keramice. Jako dobrovolnice pracuje ve sdružení Mareena, které se zaměřuje na pomoc cizincům v integraci do slovenského prostředí. 

# # #

O společnosti Tech Data

Tech Data – A TD SYNNEX Company (NYSE: SNX) je předním globálním distributorem a agregátorem řešení pro ekosystém IT. Jsme inovativní partner, který pomáhá více než 150 000 zákazníkům ve více než 100 zemích maximalizovat hodnotu investic do technologií, prokazovat obchodní výsledky a otevírat růstové příležitosti. 22 000 spolupracovníků TD SYNNEX se sídlem v Clearwateru na Floridě a ve Fremontu v Kalifornii se věnuje spojování podmanivých IT produktů, služeb a řešení od více než 1 500 nejlepších dodavatelů technologií ve své třídě. Naše portfolio edge-to-cloud je ukotveno v dynamicky rostoucích technologických segmentech, včetně cloudu, kybernetické bezpečnosti, big data/analytiky, IoT, mobility a všech souvisejících služeb. Společnost TD SYNNEX se zavázala sloužit zákazníkům a komunitám. Věříme, že můžeme mít pozitivní dopad na obyvatele a naši planetu, protože záměrně jednáme jako zodpovědný člen společnosti. Usilujeme o to, abychom byli rozmanitým a inkluzivním zaměstnavatelem s příležitostmi pro talenty napříč IT ekosystémem. Pro více informací navštivte www.TDSYNNEX.com nebo nás sledujte na Twitteru, LinkedIn, Facebooku a Instagramu.