Raiffeisen stavební spořitelna zvyšuje úrok u stavebního spoření na 1,5 % p. a. S dalšími výhodami lze získat roční výnos až 4,76 %

Praha 15. listopadu 2021 – Raiffeisen stavební spořitelna (RSTS) zvyšuje od poloviny listopadu úrok na stavebním spoření na 1,5 % p. a. Sjednání smlouvy je navíc akčně bez vstupního poplatku. Celkový roční výnos s Raiffeisen balíčkem tak vzrostl na 4,76 %. 

„Reagujeme na aktuální situaci na trhu a zvyšujeme úročení vkladů na našem stavebním spoření na 1,5 % p. a. Znamená to, že při optimálním nastavení a využití všech výhod, které klientům v rámci stavebního spoření nabízíme, mohou dosáhnout na roční výnos až 4,76 % s bonusem 4000 korun,“ říká Michal Noha, manažer produktů Raiffeisen stavební spořitelny. 

Zájemci o stavební spoření, kteří u RSTS uzavřou novou smlouvu do 30. listopadu 2021, nezaplatí navíc žádný vstupní poplatek. Ten je přitom podle ceníku standardně
1 % z cílové částky. Při sjednání Raiffeisen balíčku klienti získají celkový bonus ve výši až 4 000 Kč. 

O Raiffeisen stavební spořitelně

Raiffeisen stavební spořitelna poskytuje v České republice stavební spoření a výhodné úvěry na rekonstrukce, modernizace i pořízení bydlení. Na český trh vstoupila v roce 1993 jako první stavební spořitelna, ještě pod jménem AR stavební spořitelna a.s. Majoritním akcionářem banky je Raiffeisenbank a.s.

Raiffeisen stavební spořitelna provozuje širokou síť poradenských míst na území celé České republiky a je spolehlivým partnerem pro řešení nejen bytových potřeb. Její finanční poradci klientům poskytují komplexní finanční poradenství v otázkách bydlení, zajištění života, majetku, rodiny i zabezpečení na stáří.