Na jaře můžete výrazně ušetřit díky akci Sedm dní se Samsungem

S výraznou slevou můžete nakoupit mobilní zařízení, televizory i domácí spotřebiče značky Samsung. Akce začíná u vybraných obchodních partnerů 25. dubna a potrvá  do 1. května 2022. 

25. dubna 2022 – Společnost Samsung Electronics hlásí návrat úspěšné jarní slevové akce Sedm dní se Samsungem. Příznivci značky mohou ušetřit značné částky při nákupu chytrých telefonů, tabletů, televizorů, domácích spotřebičů a dalších zařízení. Slevy budou v různých kategoriích k dispozici u obchodních partnerů Alza.cz a Datart ode dneška po dobu jednoho týdne do neděle 1. května 2022 nebo do vyprodání zásob.

V rámci akce Sedm dní se Samsungem například pořídíte mobilní telefon Galaxy S20 FE se slevou 4000 Kč za 9999 Kč, Galaxy A22 5G 128 GB se slevou 1400 Kč jen za 4999 Kč nebo ohebný smartfon Galaxy Z Fold3 5G za 39 999 Kč s bonusem v podobě chytrých hodinek Galaxy Watch4 classic v ceně. Vybrané televizory Neo QLED a Lifestyle nakoupíte o 15 % levněji. Americké chladničky a pračky s kapacitou více než 9 Kg pak seženete s 10 % slevou. Zajímavé slevy ve výši až několika tisíc korun vás však čekají i v případě monitorů a SSD disků.

„Základem všeho, co děláme, jsou naši zákazníci. A základem jejich domácí techniky jsou zase velmi často naše produkty. Akce Sedm dní se Samsungem znamená skvělou příležitost, jak je odměnit exkluzivními slevami a výhodnou nabídkou v mnoha produktových kategoriích,“ říká Martin Marek, ředitel marketingu Samsung Electronics Czech and Slovak.

Neváhejte, možnost jedinečných slev na nejlepší produkty nevydrží dlouho. Další informace o akci Sedm dní se Samsungem najdete na webech https://www.alza.cz/7-dni-samsung a https://www.datart.cz/samsung-tyden-se-slevou.html

Slevy jsou počítány z doporučených maloobchodních cen a dostupnost a cena produktů se může lišit dle prodejce.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými převratnými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení, digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Samsung je podle žebříčku Interbrands z roku 2020 pátou nejhodnotnější značkou světa s hodnotou 62,3 miliardy dolarů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.