#Telefónica O2

Odměna za dobití v novém

Telefónica O2 Czech Republic zatraktivňuje od 15. listopadu 2010 program Odměna za dobití. (tisková zpráva, 15.11.2010) Nově si zákazník sám může zvolit svou odměnu. Ta je odstupňována dle věrnosti. Čím déle je s…