Libovolný soubor, libovolný formát, libovolné zařízení – SafeSync vám umožní rozloučit se se zálohováním

Marlow, Velká Británie – 2. prosince, 2011 –  Společnost Trend Micro Incorporated (TYO: 4704; TSE: 4704), #TrendMicro, globální leader v oblasti internetových bezpečnostních řešení, oznámila vydání produktu SafeSync 5.0 – dosud nejvýkonnějšího a nejbezpečnějšího způsobu, jak mohou uživatelé ukládat, sdílet, synchronizovat a chránit všechny aspekty své digitální existence. (TZ)

SafeSync nabízí mnohem víc než pouhé online zálohování, zajistí vám přístup k vašim souborům a možnost jejich aktualizace nezávisle na tom, odkud jste připojeni, nebo z jakého přístroje (notebooku, stolního počítače, Macu, inteligentního telefonu, nebo tabletu) – ovšem s takovou mírou zabezpečení, jakou nenabízí žádný jiný produkt tohoto druhu.

Špičkové funkce, výhody a vylepšení

DEDIKOVANÉ EVROPSKÉ DATOVÉ CENTRUM; KOMPLEXNÍ ŠIFROVÁNÍ – Na rozdíl od jiných dodavatelů teď Trend Micro uchovává všechny své soubory SafeSync v Evropě a nikde jinde, v dedikovaném datovém centru, které vlastní, udržuje a provozuje Trend Micro a bylo oficiálně otevřeno právě dnes. Vaše soubory jsou tedy plně chráněny nekompromisními evropskými zákony na ochranu dat. Naše odhodlání chránit data uživatelů dále demonstruje komplexní šifrování, které SafeSync standardně nabízí. To znamená, že jsou data zabezpečena jak při přenosu, tak v samotném datovém centru.

  • SYNCHRONIZACE A OCHRANA – Synchronizuje všechna požadovaná data na osobních přístrojích, automaticky, okamžitě a průběžně, s použitím cloudu. I když se vám přístroj ztratí, je ukraden nebo poškozen, jsou všechna vaše data pořád bezpečně uložená v cloudu – a máte k nim přístup ze všech ostatních přístrojů.

  • UKLÁDÁNÍ A SPRÁVA – Každý uživatel má svůj osobní úložný prostor s vlastní webovou konzolou pro správu souborů z libovolného webového rozhraní. Svou hudbu, fotky, videa a další cenné součásti svého života můžete snadno spravovat a máte je vždy na dosah.

  • SDÍLENÍ – Okamžité a bezpečné sdílení s třetími osobami.  Publikování nejnovějších fotek na Facebooku nebo sdílení videa na Twitteru je pro nás součástí každodenního života a SafeSync má vestavěné odpovídající funkce.

  • PŘÍSTUP KDEKOLI A KDYKOLI – Ať už se připojíte kdekoli, máte ke svým souborům přístup online z libovolného zařízení s internetovým připojením, kdykoli chcete.

  • NOVÉ, SNADNO OVLADATELNÉ ROZHRANÍ – Rozhraní SafeSync bylo zcela přepracováno, takže jej mohou snadno používat nováčci i pokročilí uživatelé. SafeSync 5. 0 umožňuje uživatelům přetahovat soubory do složky SafeSync Folder, a tak je okamžitě synchronizovat s cloudem a se všemi svými přístroji.

Karen Hicks, ředitelka marketingu spotřebitelských produktů Trend Micro pro Evropu, Střední východ a Afriku, konstatuje: „Spotřebitelé teď ve svém každodenním digitálním životě vyžadují takovou míru synchronizace a zabezpečení dat, jakou jim jednoduchá zálohovací řešení, která dosud často používali, prostě nemohou nabídnout. Víme, že se většina našich zákazníků připojuje na web z několika různých přístrojů a mnoho z nich vnímá svůj telefon nebo tablet jako rozšíření počítače, takže je vynikající, že se SafeSync odpoutal od myšlenky zálohování dat, protože ta data už jsou, dostupná a zabezpečená, v cloudu.  Můžete například provést synchronizaci z domácího PC, telefonu, nebo iPadu – a potom si synchronizované soubory zcela bezpečně prohlížet z jakéhokoli jiného přístroje s přístupem na web.“

Dostupnost a ceny

Noví zákazníci si budou moci koupit SafeSync 5.0 dneškem počínaje. Automatický upgrade stávajících zákazníků na novou verzi bude zahájen koncem listopadu.

Ceny se liší podle velikosti prostoru a času.

20GB/1 uživatel/1 měsíc – 5 EUR

50GB/1 uživatel/1 měsíc – 7 EUR

100GB/1 uživatel/1 měsíc – 11 EUR

20GB/1 uživatel/1 rok – 29,95 EUR

50GB/1 uživatel/1 rok – 69,95 EUR

100GB/1 uživatel/1 rok – 110,00 EUR

20GB/1 uživatel/2 roky – 49,90 EUR

50GB/1 uživatel/2 roky – 119,90 EUR

100GB/1 uživatel/2 roky – 170,00 EUR

Systémové nároky:

Podporované operační systémy:

Windows® 7, SP1 (32 i 64bitová verze)
Paměť: 1 GB
Místo na disku: 50 MB
Windows Vista® SP2 (32 i 64bitová verze)
Paměť: 1 GB
Místo na disku: 50 MB
Windows® XP SP3 (pouze 32bitová verze)
Paměť: 512 MB (doporučen 1 GB)
Místo na disku: 50 MB
Mac OS X 10.5.8
a 10.6 (pouze 32bitová verze)
Paměť: 1 GB
Místo na disku: 50 MB

Podporované prohlížeče:

Internet Explorer 7, 8 a 9 (32 i 64bitový)

Firefox 3.5 a 3.6

Safari for Mac 4 a 5

Chrome verze 5 a vyšší

Prohlížeče řady Mobile pro iPhone/iPad, Android, Windows Mobile

iOS 3.13, 4.1 a 4.2

Android 2.1 a 2.2

O společnosti Trend Micro

Trend Micro Incorporated (TSE:4704), globální leader v oblasti zabezpečení z cloudu, pomáhá pomocí svých řešení pro zabezpečení internetového obsahu a správu hrozeb pro podniky i jednotlivce vytvářet bezpečný svět pro výměnu digitálních informací.  Jsme průkopníkem zabezpečení serverů s více než 20 lety zkušeností, dodáváme špičkové zabezpečení pro klienty, servery i z cloudu, které odpovídá potřebám našich zákazníků a partnerů, rychleji zastaví nové hrozby a chrání data ve fyzickém a virtualizovaném prostředí i v prostředí cloudu.  Naše špičkové technologie, produkty a služby pro zabezpečení z cloudu cloud computingu založené na infrastruktuře Trend Micro™ Smart Protection Network™ zastaví hrozby tam, odkud pocházejí – na internetu – a jsou podporovány více než tisícovkou odborníků z celého světa.

Další informace o společnosti Trend Micro Incorporated a jejích produktech a službách jsou k dispozici na webu http://www.trendmicro.cz/. Tato zpráva Trend Micro i další oznámení jsou k dispozici na adrese http://trendmicro.mediaroom.com/ a v rámci kanálu RSS na adrese www.trendmicro.com/rss.  Nebo sledujte naše zprávy na Twitteru (@TrendMicro).