Další ocenění pro 6. generaci tiskáren KYOCERA

Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala další ocenění od Buyers Laboratory (BLI). Monochromatická laserová tiskárna FS-2100DN s rychlostí 40 stran za min. v testu prokázala vysokou kvalitu tisku a ohromila intuitivním rozhraním i množstvím doplňků. BLI je nezávislou společností, která se zabývá testováním a hodnocením produktů z oblasti tisku dokumentů. (TZ)

Tiskárna byla oceněna na základě důkladného a více než dvouměsíčního testování, přičemž důraz byl kladen především na životnost tiskárny a kvalitu tisku. Pro účely testu bylo vytištěno více než 100.000 stránek a výsledkem je hodnocení „Highly Recommended“.
Komisi BLI velmi zaujalo i intuitivní rozhraní ovladače KX 6, který umožňuje uživatelům snadno a přehledně konfigurovat různé předvolby tisku přímo z dialogového okna a stal se standardem v celé produktové řadě tiskáren 6. generace.  Velkou předností tiskárny FS-2100DN  se oproti konkurenci staly také komponenty s dlouhou životností, které minimalizují odpad spojený s provozem tiskáren na minimum, redukují dopad na životní prostředí a v neposlední řadě také snižují celkové náklady na vlastnictví. Režim úspory toneru i oboustranný tisk, který šetří spotřebu papíru, potvrzují, že u ekologicky šetrných výrobků nemusí docházet ke snižování výkonu.

Oceněná tiskárna FS-2100DN  nabízí i širokou škálu doplňků.  Administrátoři a IT pracovníci tak získají bohatou sadu ovladačů, které umožňují detailní zpětnou vazbu na pracovní stanice, a snadné nastavení sítě. Tiskárny KYOCERA jsou pravidelně oceňovány pro flexibilitu, koncept ECOsys a možnosti přizpůsobit tisková řešení v průběhu celého životního cyklu potřebám práce s dokumenty pro malé, střední i velké podniky.

„Naší hlavní strategií je orientace na zákazníka, který vyhledává ekologicky šetrné tiskárny s dlouhou životností, energetickou úsporou a maximálním výkonem. Oceňované tiskárny KYOCERA ECOsys, které v sobě spojují ekonomické, ekologické a systémové řešení tisku, jsou proto ideální volbou“, říká produktový manažer Marek Ploc ze společnosti Janus, která je výhradním distributorem tiskáren a multifunkčních zařízení značky Kyocera na českém trhu. Tiskána Kyocera FS-2100DN je k dispozici u sítě prodejců společnosti Janus.

O společnosti Buyers Laboratory LLC
Společnost Buyers Laboratory LLC (BLI) je už 50 let přední nezávislou testovací laboratoří kancelářského vybavení a právním ochráncem spotřebitelů. Ve své internetové databázi a v bulletinech zveřejňuje srozumitelné a přesné informace o parametrech a cenových relacích kancelářských zařízení (kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení). Díky svým zprávám o terénním a laboratorním testování je považována za předního recenzenta výrobků. Ve zprávách z terénu jsou zákazníkům výrobky poprvé představeny spolu s předběžnou analýzou jejich výkonu. V následné zprávě o laboratorním testu, jenž probíhá po dobu několika měsíců ručním testováním v laboratoři, jsou pak klientům poskytnuty nejdetailnější a nejpřesnější hodnotící informace těchto zařízení. Pro více informací navštivte www.buyerslab.com nebo www.buyerslabadvisor.com.

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.eu.

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru. Od roku 2007 nabízí vlastní univerzální řešení správy tiskových úloh pod názvem MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.