Foodpanda přináší českým zákazníkům mobilní aplikaci a možnost platby online

Foodpanda, celosvětově nejúspěšnější služba na rozvoz jídla, která již od srpna funguje také v České republice, nabízí svým zákazníkům nově možnost objednat si jídlo domů či do kanceláře prostřednictvím mobilní aplikace a možnost zaplatit online. Mobilní aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. (TZ)

„Věříme, že jak mobilní aplikace, tak možnost zaplatit online usnadní našim zákazníkům objednávání jejich oblíbených jídel a ušetří jim tak ještě více času. Mobilní aplikace poskytuje pohodlný a rychlý přístup k nabídce mnoha restaurací a zákazník si tak může objednat teplé jídlo jednoduše třeba po cestě z práce domů“ říká Peter Varga, ředitel společnosti Foodpanda pro Českou a Slovenskou republiku a dodává „Celosvětově zaznamenává Foodpanda 20% objednávek přes mobilní aplikaci a podobnou situaci očekáváme i v České republice“.

Mobilní aplikace Foodpanda je ke stažení prostřednictvím Google Play. Stačí se zaregistrovat a při každém dalším přihlášení pouze zadat místo, kde se právě nacházíte a jedním klikem pak získáte přehled restaurací ve vašem okolí. Jídlo si můžete samozřejmě objednat také na Foodpanda.cz. Na Apple App Store bude aplikace ke stažení v nejbližších dnech.

 O Foodpandě

Foodpanda je (spolu se svou sesterskou značkou Hellofood) globálním lídrem mezi platformami rozvozu jídel ve 30 zemích světa. Pomáhá restauracím s růstem jejich tržeb prostřednictvím online a mobilních platforem a poskytuje jim stále rozvíjející se technologie a analýzy. Zákazníkům nabízí skupina Foodpanda/Hellofood online objednávku jídla, kde mají k dispozici širokou škálu restaurací, ze kterých si mohou vybírat online nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Pro více informací o Foodpandě v České Republice, navštivte www.foodpanda.cz. Na Facebooku  najdete Foodpandu zde  a na Twitteru zde.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s