Foodpanda spustila pilot vlastní rozvážky jídla

Foodpanda, celosvětově nejúspěšnější služba pro objednávání jídla, spustila na začátku února vlastní pilotní rozvážku pro Prahu. Cílem je uspokojit přání zákazníků a současných i potenciálních partnerů. Projekt prochází testovací fází a během několika týdnů bude spuštěn jeho ostrý provoz.   (TZ)

“Možnost rozvážkové služby nám otevřela cestu k mnoha novým restauracím, které s námi dosud nemohly spolupracovat, protože neměly k dispozici vlastní rozvážku. Díky této nové službě očekáváme velký nárůst počtu restaurací, ze kterých si naši zákazníci budou moci vybírat” říká Peter Varga, ředitel společnosti Foodpanda pro Českou a Slovenskou republiku.

V současné době využívá Foodpanda v Praze šesti kurýrů a zaměřuje se zejména na restaurace v centru města. Mezi oblíbené patří například Subway, Masala či restaurace Mood.  Možnost rozvážky využívá prozatím přes 20 restaurací a každým dnem přibývají nové. V ostrém provozu plánuje Foodpanda využívat více kurýrů v závislosti na poptávce a rozšířit rozvážku také do Brna či Bratislavy.

Objednávat si, vedle www.foodpanda.cz, můžete také prostřednictvím mobilní aplikace Foodpanda je ke stažení na Google Play a App Store. Stačí se zaregistrovat a při každém dalším přihlášení pouze zadat místo, kde se právě nacházíte a jedním kliknutím pak získáte přehled restaurací ve vašem okolí.

Foodpandě záleží na tom, zda jsou její zákazníci spokojení a proto vytvořila program “Pandě na vás záleží”, jehož cílem je poskytovat ty nejlepší služby. Pokud nejste spokojeni s kvalitou jídla, nebo vám bylo doručeno příliš pozdě, stačí napsat na info@foodpanda.cz, nebo zavolat na +420 211 155 122 a Foodpanda udělá vše proto, aby problém napravila. Pokud vám nefunguje internet, stačí zavolat a operátorky objednají jídlo za vás.

O Foodpandě

Foodpanda je (spolu se svou sesterskou značkou Hellofood) globálním lídrem mezi platformami pro objednávání jídel ve 35 zemích světa. Pomáhá restauracím s růstem jejich tržeb prostřednictvím online a mobilních platforem a poskytuje jim stále rozvíjející se technologie a analýzy. Zákazníkům nabízí skupina Foodpanda/Hellofood online objednávku jídla, kde mají k dispozici širokou škálu restaurací, ze kterých si mohou vybírat online nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Pro více informací o Foodpandě v České republice, navštivte http://www.foodpanda.cz. Na Facebooku  najdete Foodpandu zde  a na Twitteru zde.