WMC v Barceloně: aplikace Foodpandy nově i pro telefony Nokia Lumia

Výrobce mobilních telefonů Nokia dnes na Mobile World Congress v Barceloně oznámil výrazné rozšíření portfolia aplikací pro platformu Windows Mobile 8. Mezi klíčovými aplikacemi partnerů jako je Twitter, Facebook, herní vývojáři Electronic Arts nebo Rovio, byla uvedena i světově nejrozšířenější aplikace na objednávání jídla Foodpanda. Již brzy tak bude aplikace Foodpanda dostupná pro uživatele této rychle rostoucí mobilní platformy.   (TZ)

O Foodpandě

Foodpanda je (spolu se svou sesterskou značkou Hellofood) globálním lídrem mezi platformami pro objednávání jídel ve 38 zemích světa. Pomáhá restauracím s růstem jejich tržeb prostřednictvím online a mobilních platforem a poskytuje jim stále rozvíjející se technologie a analýzy. Zákazníkům nabízí skupina Foodpanda/Hellofood online objednávku jídla, kde mají k dispozici širokou škálu restaurací, ze kterých si mohou vybírat online nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Pro více informací o Foodpandě v České republice, navštivte http://www.foodpanda.cz. Na Facebooku  najdete Foodpandu zde  a na Twitteru zde.