Smartphony Lenovo na českém trhu. Lenovomobile.cz přináší kompletní českou podporu a tříletou záruku.

Společnost Lion Mobile s.r.o., provozovatel e-shopu xiaomimobile.cz a distributor telefonů Xiaomi, uvádí na český trh další známou značku mobilních telefonů. Od 19. března začíná na eshopu lenovomobile.cz prodávat smartphony Lenovo. Lokalizaci a podporu pro český trh zajišťuje Lion Mobile pod dohledem čínské mateřské společnosti Lenovo MIDH. (TZ)

Na e-shopu lenovomobile.cz si budou zákazníci moci zakoupit ty nejlepší smartphony ze současného portfolia čínské značky, která nedávno posílila své ambice koupí americké Motoroly. V základní nabídce budou jak levné smartphony s cenou okolo 3 000 korun, tak výkonné modely se špičkovou výbavou, jejichž cena se bude pohybovat na úrovni devíti tisíc korun. Oproti zavedeným značkám tak chytré mobily Lenovo zaujmou vynikajícím poměrem výkon/cena.

Tabulka základní nabídky:

Lenovo P780

Lenovo A850

Lenovo S750

Lenovo K900

Lenovo A706

Lenovo A390

Lenovo Vibe X (S960)

Lenovo Vibe X mini (S650)

Lenovo Vibe Z (K910)

Lenovo S939 (předprodej)

Lákadlem v nabídce bude například designově atraktivní model Vibe X s kovovým tělem, čtyřjádrovým procesorem Mediatek Quad-core, třináctimegapixelovým fotoaparátem a pětipalcovým Full HD IPS displejem. K dispozici bude také například Lenovo P780 s rekordní výdrží baterie, voděodolný model S750, osmijádrový S939 nebo cenově dostupné typy Lenovo A706 a Lenovo A390.

„Naším zájmem je představit českému uživateli značku Lenovo jako špičkový brand s velkým technologickým potenciálem,“ uvádí Jiří Opletal, CEO Lion Mobile. „I z toho důvodu jsme ochotni dávat lepší záruky, než je běžné nejen u ostatních čínských značek, ale i zavedených výrobců či distributorů.“

Kompletní česká lokalizace a podpora

Telefony Lenovo dodává Lion Mobile na český trh s kompletní zárukou a sadou služeb. Standardem přitom bude prodloužená tříletá záruka zdarma, která je na poli mobilních telefonů v České republice neobvyklá a jen reflektuje jistotu kvality smartphonů od Lenova. Uživatelské prostředí dodávaných smartphonů je kompletně počeštěno, i tím se přístroje od Lion Mobile odlišují od dosud dostupných distribucí. Software pro český trh je totiž odladěn místními techniky společnosti ve spolupráci s vývojáři Lenovo v Pekingu. Díky tomu jsou telefony maximálně přizpůsobeny pro české standardy a zaručují spolehlivé fungování. Samozřejmě nechybí standardní sada služeb Google.

Díky mnohaletým zkušenostem s čínskými telefony nastavuje a překonává Lion Mobile servisní standardy dané zavedenými značkami. Řadu oprav řeší do druhého pracovního dne nebo okamžitou výměnou vadného telefonu za nový kus. Po dobu opravy navíc Lion Mobile poskytuje zákazníkům náhradní telefon, a to vždy, bez výjimky.

O lenovomobile.cz

Lenovomobile.cz je internetový obchod, který se specializuje na prodej smartphonů čínské značky Lenovo. Provozuje jej společnost Lion Mobile s.r.o., která se zaměřuje na prodej a distribuci čínských chytrých telefonů ve středoevropském regionu a do jejíhož portfolia již patří například stabilní značka telefonů na českém trhu Xiaomi.  Lion Mobile nabízí na českém trhu originální telefony Lenovo přímo od výrobce Lenovo MIDH, k počeštění dochází v České republice.