KGUARD uvádí na trh nový sledovací systém Aurora

V Brně 22.4.2014 – Společnost KGUARD přichází na český a slovenský trh s novým setem sledovacího systému KGUARD Aurora. Tento set je novým přírůstkem mezi sledovacími systémy vhodnými jak pro dům, tak i firmu. (TZ)

Cílem společnosti KGUARD je zpřístupnit sledovací systémy všem uživatelům, kteří jej potřebují a s využitím nejnovějších technologií a přitom instalaci zjednodušit na uživatelskou úroveň aby si jej mohl nainstalovat každý. Díky tomu uživatelům šetří čas a zbavuje je dlouhodobého nastavování a dalších nákladů spojených s instalací od třetích firem.

Díky unikátnímu řešení a aplikaci Kview je možné celý set nastavit za méně než 3 minuty ve 3 snadných krocích. 1. Stáhnout aplikaci Kview QR 2. Přečíst QR kód umístěný na rekordéru a 3. Je již možné v aplikaci sledovat přenos z kamer na chytrém telefonu nebo tabletu. V případě, že uživatel nevlastní chytrý telefon ani tablet, je možné sledovat přenos i přes webové stránky http://www.mykguard.com.

Navíc nová KGUARD Aurora série obsahuje kameru 800TVL, která umožňuje sledování a automatické zaostření na pohybující se objekt. Kamera rozpozná pohybující se objekt ve svém zorném poli, zaostří a přiblíží jej. Všechny kamery tohoto setu jsou vybavené kompenzací protisvětla WDR.

Mezi další výhody KGUARD Aurora patří rozlišení nahrávání 960H, který je lepší než tradiční rozlišení D1 a CIF.  DVR(rekordér) také podporuje výstup HDMI, který zobrazuje ve standardu 1080p, a poskytuje tak vynikající Full HD výstup pro připojení k TV. Navíc je DVR vybaven 8 kanály pro připojení kamer, díky čemuž je možné systém rozšířit o další 4 kamery

DVR podporuje také možnost ukládání snímků na dodatečně instalovaný interní HDD s rozhraním SATA s kapacitou až 2TB, externí USB uložiště, nebo dokonce na cloud – DropBox. Díky tomu je možné sledovat nahrávky na všech propojených zařízeních zároveň. Nahrávání záznamu může být také spouštěno pomocí detekce pohybu.

Kamery jsou navíc vybavené vodotěsným pouzdrem pro venkovní použití a nočním viděním pro získání kvalitních nočních záběrů do vzdálenosti až 30m.

Specifikace:

 

KGUARD Aurora Series – AR821

Video formát

NTSC / PAL

Video vstupy

8x BNC

Video výstupy

1 VGA, 1 BNC, 1 HDMI

Rozlišení video výstupů

1024×768 , 1280×1024 , 1366×768 , 1440×900 , 720p , 1080p

Audio vstup

8 RCA

Audio výstup

1 RCA

Možnost HDD

ANO až 2TB

Síť

RJ45, 10M/100M – DHCP, PPPoE, Static IP

Možnosti uložišť

HDD, USB, Cloudové služby

Provozní teplota

-10℃ to 50℃

Infra přísvit

ANO – Kamery:  HZ213A až 30m a HW307E až 20m

Zorný úhel kamer

75°

Kompenzace protisvětla

Automatická

Obsah balení

rekordér AR821 DVR, 1x kamera HZ213A, 3x kamera HW307E zdroj, HDMI kabel, dálkové ovládání (vč. Baterií), USB myš, Software CD, návod, síťový kabel, kabeláž pro připojení s napájení kamer.

Cena: Doporučená koncová cena setu KGUARD Aurora Series – AR821 je 14 990,- s DPH.

Záruky: Na sestavy se vztahuje záruka 24 měsíců výrobce.

Více informací: www.kguardsecurity.com

O společnosti KGUARD Security

Společnost  KGUARD Security byla založena v roce 2003 a je dceřinou společností KWorld Computer Group, přední společnosti v celosvětovém digitálním průmyslu se sídlem v Taipei na Tchaj-wanu a silným inovativním R&D týmem. Špičkové zabezpečovací výrobky KGUARD jsou dobře přijímány zákazníky ve více než 60 zemích světa. Nabízí širokou škálu video sledovacích zařízení, jako například DIY domácí bezpečnostní ComboKit, samostatné DVR, CCTV kamery, ostatní pozorovací software a unikátní KView Sérii pro dálkové monitorování. S jedinečným zaměřením na kompatibilitu a stabilitu produktu dosáhl KGUARD obrovský úspěch v USA, Evropě, Středním Východě, Africe, Latinské Americe, Austrálii a jihovýchodní Asii.