Liquid Jade Z: Jasnější fotky a dokonalý design za nižší cenu

Praha, 1. března 2015 – Acer oznámil příchod smartphonu Liquid Jade Z, který přináší do střední třídy jak špičkové funkce, tak oceňovaný design Jade. Krásný obraz zaručuje displej s HD rozlišením a technologií IPS s vynikajícími pozorovacími úhly. Displej je zároveň díky technologii Zero Air Gap, která redukuje nežádoucí odlesky, čitelný za každých okolností. Navíc je odolný, chráněný proti poškození sklem Corning® Gorilla® Glass 3. Speciální režim Čtení chrání oči tím, že snižuje množství modrého světla omezením u obrazového procesoru. 4G LTE (Cat. 4) připojení a 64bitový čtyřjádrový procesor Mediatek zaručuje rychlé surfování, streamování videa i stahování téměř kdekoli na světě. (TZ)

Liquid Jade Z bude k vidění na stánku Acer (hala 1, stánek G50) během veletrhu MWC2015 v Barceloně.

Jasnější fotografie

Hlasem ovladatelný 13Mpx zadní fotoaparát s vynikající světelností F1.8 dokáže pořídit dokonalé fotografie v každém prostředí, a to i při špatných světelných podmínkách. Nechybí ani přední 5Mpx fotoaparát se světelností F2.2, který vám umožní pořizovat ty nejlepší autoportréty.

Kromě toho se může fotoaparát smartphonu Jade Z pochlubit řadou exkluzivních vylepšení pro dokonalý záběr:

  • Vše bude jasnější díky vysoké světelnosti F1.8, s níž na optický čip dopadne o 20 %¹ více světla, funkce Bright Magic zase integruje do jediného záběru více snímků
  • Perfektní autoportrét umožní funkce Bright Magic Selfie, díky které pořídíte světlý snímek i za špatných světelných podmínek
  • Řízení expozice jedním prstem s nezávislou úpravou zaostření na expozici pro pořízení jasných snímků

Krásný i uvnitř

AcerEXTEND umožní uživatelům plně převzít kontrolu nad jejich smartphony připojenými ať už prostřednictvím kabelu nebo bezdrátově k jejich počítači s Windows. Mohou pak přes počítač na svém smartphonu psát, používat funkci drag a drop nebo sdílet obsah – to posune zážitek z multitaskingu na novou úroveň. Nechybí ani AcerNAV, offline navigační software postavený na navigaci TomTom a využívající body zájmu TripAdvisor POI. Ten přináší uživatelům smartphonů Acer Liquid flexibilitu v navigování bez nutnosti pořizování datového tarifu – ať už doma nebo v zahraničí.

Prvotřídní design

Smartphone Liquid Jade Z byl navržen tak, aby potěšil oko, ale zároveň byl i cenově dostupný. Může se pochlubit krásně zakřiveným povrchem a už na první pohled působí elegantním a luxusním dojmem. I díky tloušťce pouhých 7,9 mm a hmotnosti se Liquid Jade Z dobře drží a dá se bez problémů ovládat jen jednou rukou.

Cena a dostupnost

Liquid Jade Z bude k dispozici u vybraných prodejců v březnu za cenu od 5 490 Kč.

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety a chytré telefony. Všechno to jsou nástroje, které našim zákazníkům umožňují prozkoumávat až za hranice možností a získávat více zkušeností. Společnost Acer, která zaměstnává 7 500 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2013) a v roce 2013 dosáhly její tržby 12,02 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.