Matt Komorowski byl jmenován novým generálním ředitelem společnosti PayPal pro střední a východní Evropu

Praha, Česká republika: Společnost PayPal CEE dnes oznámila, že do čela svého regionálního týmu pro střední a východní Evropu jmenovala Matta Komorowskiho. Ten bude ve své nové roli zodpovídat za prosazování inovací v platbách, které odrážejí měnící se nákupní zvyklosti zákazníků. Zaměří se také na rychlý rozvoj technologií v oblasti maloobchodu a plateb v zemích tohoto regionu. (TZ)

Matt Komorowski pracuje ve společnosti PayPal od roku 2012. Svou kariéru zde zahájil na postu vedoucího prodeje. V této roli měl na starost rozvoj obchodních partnerství a podporu zavádění nových produktů ve více než 20 zemích střední a východní Evropy. Jako nový generální ředitel společnosti PayPal pro střední a východní Evropu bude Matt Komorowski spolupracovat s podniky a oborovými partnery v tomto regionu, spoluutvářet reakci na změny v prostředí plateb a urychlovat a podporovat obchod v regionu střední a východní Evropy.

V minulosti pracoval Matt Komorowski ve společnostech Boston Consulting Group, Avon Cosmetics a Groupon. Začínal jako podnikatel v Kanadě, kde podporoval malé a střední firmy v jejich marketingových iniciativách. Je absolventem Rotmanovy obchodní školy při torontské univerzitě, kde získal bakalářské tituly v oborech obchod a finance. Matt Komorowski hovoří anglicky a polsky. Ve volném čase se věnuje silniční cyklistice a běhu, hraje squash, jezdí na snowboardu a skáče s padákem.

O společnosti PayPal

U nás ve společnosti PayPal (NASDAQ: PYPL) stavíme lidi na první místo, ve všem, co děláme. Od vzniku firmy v roce 1998 se neustále snažíme být v čele revolučních digitálních platebních řešení. PayPal nabízí lidem lepší způsoby, jak spravovat a převádět peníze. Dává jim možnost volby a flexibilitu v tom, jak mohou posílat peníze, platit nebo dostat zaplaceno. Provozujeme otevřenou, zabezpečenou platební platformu nezávislou na technologiích, pomocí níž firmy bezpečně provádějí transakce se zákazníky online, v obchodech a stále častěji i na mobilních zařízeních. Ze 4,9 miliardy plateb, které jsme v roce 2015 zpracovali, proběhlo 28 % na mobilním zařízení. Se 188 miliony aktivních zákaznických účtů je PayPal skutečně globální platební platforma dostupná lidem na více než 200 trzích. Umožňuje zákazníkům zasílat a přijímat platby ve více než 100 měnách, vybírat hotovost v 56 měnách a na účtech PayPal držet peníze v 25 měnách.