TZ: Nový úsek optické páteřní trasy Havlíčkův Brod – Pelhřimov

Společnost itself s.r.o. rozšířila svoji optickou páteřní síť o další 50 kilometrový úsek. Nová trasa Havlíčkův Brod – Humpolec – Pelhřimov významně zlepší přístup k moderním telekomunikačním službám v Kraji Vysočina. (TZ)

Trasa byla osazena vyspělými optickými kabely s minimálním útlumem a profilem 48 vláken. Společně se strategicky připravenými odbočnými komorami je nová síť nachystána na bezproblémový datový provoz a budoucí pokrytí všech významných obchodních lokalit.  

Společnost itself s.r.o. zajišťovala komplexní výstavbu optické trasy, a to včetně projektové dokumentace či instalace technologického řešení. Samotná výstavba pozemní sítě Havlíčkův Brod – Pelhřimov, překonávající vzdálenost 50 km, trvala 5 měsíců. Nově vybudovaný úsek navazuje na 2 200 kilometrů stávajících optických páteřních sítí společnosti itself s.r.o.  

 

  • O společnosti itself s.r.o.:

 

itself s.r.o. je ryze česká společnost působící již více než 25 let v oblasti telekomunikací. Společnost provozuje vlastní optickou páteřní síť o délce více než 2 200 km po celé České republice se dvěma datacentry v Brně a Ivančicích. Projektuje a realizuje výstavbu telekomunikačních sítí. Z hlavní přijímací stanice distribuuje více než 350 televizních stanic, a to v podobě streamů nebo jako službu IPTV na klíč. Pod značkou Selfnet přináší internetové připojení a televizní vysílání do více než 35 000 domácností ve 40 městech a obcích jižní Moravy.

 

Reklamy