Paweł Malak se stal novým regionálním obchodním ředitelem Trend Micro

Praha, 26. ledna 2017 – Společnost Trend Micro jmenovala Pawła Malaka novým obchodním ředitelem pro střední a východní Evropu, včetně České republiky. Ve funkci vystřídal Michała Jarskiho, který společnost řídil od dubna roku 2015. (TZ)

„Poslední dva roky jsme do regionu střední a východní Evropy výrazně investovali. Během této doby, pod vedením Michała Jarskiho, jsme se posunuli o velký krok kupředu. Rozšířili jsme tým, získali nové klíčové partnery a dosáhli výrazných úspěchů u našich stěžejních zákazníků. V několika zemích tohoto regionu jsme nově úspěšně nastavili distribuci,“ říká Patrick Dalvinck, viceprezident Trend Micro pro střední a východní Evropu. „Jsem přesvědčený, že jmenování nového obchodní ředitele odstartuje další fázi růstu. Těší mne, že se Paweł Malak stal součástí našeho týmu, bude dále posilovat pozici Trend Micro a rozšiřovat portfolio klientů na trhu střední a východní Evropy.“

Nový obchodní ředitel bude zodpovědný za růst společnosti Trend Micro v rámci zmíněného regionu. Paweł Malak s sebou přináší letité zkušenosti z oblasti IT. Posledních pět let působil jako obchodní ředitel pro Evropu, Ameriku a Blízký východ ve společnosti Cisco. V letech 2005-2011 vykonával funkci generálního manažera u Cisco Systems Poland. Předtím pracoval jako oblastní manažer u McAfee, přičemž měl na starosti Polsko, Pobaltí, Ukrajinu a Bělorusko.

O společnosti Trend Micro

Trend Micro Incorporated je celosvětový lídr v oblasti řešení internetové bezpečnosti, který pomáhá zajišťovat bezpečnou výměnu digitálních informací. Inovativní řešení značky Trend Micro poskytují koncovým uživatelům, podnikům a státním institucím vícevrstvou ochranu data center, cloudového prostředí, sítí a koncových bodů. Všechny produkty spolu bezproblémově kooperují, sdílejí informace o bezpečnostních hrozbách a poskytují komplexní ochranu s jednotným přehledem a správou a zajišťují lepší a rychlejší ochranu. S více než 5000 zaměstnanci ve více než 50 zemích světa a nejmodernější bezpečnostní infrastrukturou umožňuje společnost Trend Micro zajistit firmám bezpečnou cestu ke cloudu. Více informací naleznete na www.trendmicro.com.