LCG New Media bude mít na starosti sociální sítě značky Jim Beam

Design příspěvků, kampaně a celkově obsah facebookového a instagramového profilu značky Jim Beam z portfolia společnosti Stock bude nově navrhovat a vytvářet digitální fullservisová agentura LCG New Media. „Chceme zapracovat na propojení online a offline aktivit a využít potenciálu influencerů pro propagaci značky,“ prozradil ředitel LCG NM Vojtěch Lambert. Cílem této spolupráce je aktivace značky na sociálních sítích a zvýšení zásahu v rámci cílové skupiny a prodejů.

Bourbon whiskey značky Jim Beam spatřila světlo světa před více než 200 lety v roce 1795, kdy rodinnou firmu založil Jacob Beam. V současnosti je destilát vyráběn v palírně sídlící ve městě Clermomont na území amerického státu Kentucky. Nápoj byl v roce 2001 oceněn mezinárodní cenou International Distiller of the Year. Aktuálně je možné pod značkou ochutnat více než 10 různých variant bourbonu: vedle klasické receptury Jim Beam Original zrající 4 roky v nových dubových sudech se nabízí například příchuť Jim Beam Honey či Jim Beam Apple. Ochutnat je možné též déle zrající Jim Beam Black, Double Oak stařený postupně ve dvou sudech či prémiovou edici dvanáctileté whiskey Signature Craft.

LCG New Media pracuje pro Edenred, Galerii Harfa, Botanickou zahradu, festivaly HradyCZ, Loterii Korunka, Festo, Bondster, ACEMA a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, Omega Pharma, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, BigBoard, Ferring nebo například DigiTV. Více informací najdete na www.lcgnewmedia.cz/.

O LCG NEW MEDIA:

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v digitálním prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní, brandové nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě a influencer marketingu. Jsme partnerem Google. Pro naše klienty řídíme kampaně na území Evropy, Ruska a US. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Více informací na www.lcgnewmedia.cz/.

Reklamy