Tech Data nově poskytuje řešení SMART Signage od společnosti Samsung

Praha, 17. září, 2019 – Společnost Tech Data oznamuje, že od 1. října 2019 nově zařazuje do svého portfolia řešení chytrých displejů SMART Signage od společnosti Samsung, které doplní naše portfolio AV divize Maverick pod vedením produktového manažera Jana Chlachuly a business development manažera Lukáše Clémenta. Řešení společnosti Samsung představují to nejlepší, co trh nabízí. Díky pokročilé technologii jsou displeje Signage schopné odolat těm nejtvrdším podmínkám a přesto bezproblémově fungovat v provozu celý den i noc. Vzhledem k zabudovanému operačnímu systému jsou tyto chytré displeje schopné fungovat samostatně a přitom poskytnout všechny výhody vzdáleného obsahu.

Samsung se dlouhodobě soustřeďuje na zlepšování kvality obrazu. Své know-how uplatnil právě i v řešení SMART Signage s využitím LED technologií, které přinášejí čistý, viditelný obraz, čímž řešení perfektně plní jak svou informační, tak zábavní roli. Společnost Samsung se dlouhodobě může chlubit portfoliem s nejširší škálou profesionálních displejů. Chytré obrazovky Samsung spojuje vysoká obrazová kvalita a spolehlivý provoz. Produkty jsou navíc navrženy tak, aby vydržely zobrazovat obsah nepřetržitě i v náročných venkovních podmínkách.

Maverick je specializovaná divize zaměřená na portfolio AV produktů od 25 předních světových audiovizuálních výrobců a je součástí Tech Data ve všech státech Evropy, Spojených států a Kanady. Poskytuje specializované týmy na pomoc prodejcům AV a IT a to jak v korporátní tak SMB oblasti. Maverick má více než 20 let zkušeností s poskytováním vysoce kvalitních technologických řešení zaměřených na produkty digital signage, zasedacích místností a nástrojů ke spolupráci. S 27 pobočkami po celém světě nabízí Maverick bezkonkurenční logistická a finanční řešení i nabídku služeb, kterou mohou integrátoři AV nebo partneři v oblasti IT využívat po celém světě pro mezinárodní projekty a zákazníky.

O společnosti Tech Data 

Společnost Tech Data spojuje svět prostřednictvím technologií. Naše kompletní portfolio produktů, služeb a řešení, vysoce specializovaných dovedností a odbornosti v oblasti technologií nové generace umožňuje našim partnerům přinášet na trh produkty a řešení, které svět potřebuje k tomu, aby se mohl spojit, růst a rozvíjet se. Společnost Tech Data se umístila na 88. místě v seznamu Fortune 500® a již deset let je pravidelně označována za jednu z „nejobdivovanějších společností na světě“. Další informace najdete na webových stránkách www.techdata.cz. Můžete nás také sledovat na Twitteru, LinkedInu, či na Facebooku