Bacardi Martini si v Praze pronajímá kanceláře od Scott & Weber

Společnost Bacardi Martini si v Praze pronajímá od Scott & Weber, významného poskytovatele flexibilních kancelářských ploch, nové reprezentativní kanceláře. Zázemí najdou zaměstnanci Bacardi Martini v budově Anděl Park Smíchov, kterou si firma vybrala zejména kvůli její výborné dopravní dostupnosti.

andel-park-smichov.png

“Když jsme v Praze hledali kanceláře, prioritou pro nás bylo hlavně to, aby jejich pronajímatel byl spolehlivý a flexibilní. Stejnou důležitost jsme také přikládali tomu, aby budova byla moderní a reprezentativní, ležela poblíž centra města a byla bezproblémově dopravně dostupná.

To všechno nám byl Scott & Weber schopný nabídnout. Komunikace s nimi byla bezproblémová a otevřená. Firma nám vždy ochotně s čímkoli pomohla. Scott & Weber nám nabízí všechny služby, které můžeme potřebovat k tomu, abychom se plně mohli soustředit na náš byznys,” říká Bogumila Slazak, která v Bacardi Martini zodpovídá za český a slovenský trh.

Anděl Park Smíchov je kancelářskou budovou kategorie A, která leží v blízkosti metra linky B. Vedle komerčních prostor nabízí také odpočinkové zóny. V její blízkosti se nacházejí obchodní centrum, kina, restaurace a hotely.

“Velmi nás těší, že se firma Bacardi Martini rozhodla pro pronájem kanceláří od Scott & Weber. Všichni naši klienti se mohou plně soustředit na rozvoj svého podnikání a nemusí svůj čas věnovat zařizování a provozu kanceláří. Firmy, které získají zázemí v našich kancelářích, se mohou těšit na zvýšení produktivity zaměstnanců a to díky interakci s komunitou talentů, inovátorů a startupistů, kteří v našich kancelářích také pracují,” dodává Adam Zvada, ředitel Scott & Weber.

Scott & Weber pronajímá kanceláře na pěti místech po celé Praze. Klienti si mohou vybírat z kanceláří v Praga Studios v Karlíně, dále z těch umístěných v budově v Revoluční ulici nebo v OC Flora na Praze 3. V Praze 4 mají k dispozici prostory v blízkosti stanice metra Budějovická a na Praze 5 v Anděl Park Smíchov. Scott & Weber aktuálně jedná o uzavření nových smluv na dlouhodobý pronájem kanceláří v dalších prestižních pražských čtvrtích.

O společnosti Bacardi Martini

Je jednou z celosvětově největších rodinných společností na výrobu alkoholu. Stejný název nese také druh světlého rumu, který vyrábí. Prodává více než 200 milionů lahví alkoholu ročně. Založena byla v roce 1862. Po sedm generací je stále v rodinném vlastnictví. Lahve s jejím alkoholem se prodávají ve více než 150 zemích po celém světě. Firmu založil Don Facundo Bacardí Massó.

O Scott & Weber

Scott & Weber nabízí flexibilní kancelářské prostory pro týmy různých velikostí. Zázemí v nich najdou jak nezávislí profesionálové, kteří nejčastěji pracují v coworkingových prostorech, tak velké korporátní týmy.

Jejími klienty jsou nejen rychle rostoucí společnosti, které musí každý měsíc rozšiřovat kancelářskou plochu, ale také větší firmy, které si v budovách pronajímají celá patra. Pracovní prostory si od Scott & Weber pronajímají například společnosti VMware, JUUL, Upfield, Bacardi nebo PayU.

Založen byl v roce 2009. V současné době provozuje v Praze 1, 3, 4, 5 a 8 pět kancelářských center s celkovou plochou 10 860 m2. Aktuálně má více než 1 400 aktivních členů.