Lékárna.cz expanduje: do roka lídrem v prodeji kontaktních čoček

Chrudim, 15. září 2020 – Lékárna.cz jako první lékárenský e-shop expanduje a od září zařadila do nabídky svých lékárenských produktů také kontaktní čočky. Sází na kvalitu od renomovaných značek a světových výrobců a vlastní odborné zázemí. „Kontaktní čočky považujeme za kompenzační pomůcky pro korekci určitých očních vad. Proto jsme nabídku kvalitních a moderních čoček světových výrobců úzce propojili na naše odborníky – zákazník si může kdykoli v průběhu svého nákupu vyžádat asistenci nebo radu přes chatovou službu,“ zdůrazňuje Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárna.cz. 

Lékárna.cz v souladu se svou strategií širokého výběru produktů na jedním místě rozšířila sortiment nejen o samotné čočky, ale i o kompletní příslušenství roztoků, pouzder, dezinfekcí a poradenství. Propojení kvality, šíře nabídky a odborné podpory je pak jedinečný koncept Lékárna.cz, kterým se chce odlišit od ostatních e-shopů. Její zákazník tak má i v online prostředí kromě dobře popsaných produktů po ruce kdykoli lehce dosažitelného odborníka s dostatkem času na vyřešení jeho případných potíží nebo nejasností v rozsahu, v jakém potřebuje. Právě na tom staví Lékárna.cz ambici být do roka lídrem v prodeji kontaktních čoček na internetu. „První prodejní čísla ukazují, že máme dobře našlápnuto,“ dodává K. Klodner.   

Lékárna.cz v kategorii kontaktních čoček vsadila na moderní silikon-hydrogelové kontaktní čočky s vysokou propustností kyslíku pro různě citlivé oči pro jednodenní i kontinuální nošení. Zákazníky chce oslovit také komplexní nabídkou všeho potřebného, dobrou cenou a rychlým dodáním.  

Doporučujeme také: 

  • Servis pro média: rádi vám zpracujeme komentáře k aktuálním prodejům lékárenského sortimentu 
  • KoronaINDEX Lékárna.cz zde – jak právě teď rostou prodeje pandemického sortimentu  

O Lékárna.cz: Lékárna.cz je první lékárenský e-shop v ČR, vznikla v roce 1999, prodává široký sortiment pro zdraví a krásu – léčivé volně prodejné přípravky, potravní doplňky a vitamíny, dermokosmetiku, zdravé potraviny i přístroje. „Na konci všech našich aktivit vždycky musí být šťastný klient, ať už jím je pacient, zákazník nebo zaměstnanec,“ zdůrazňuje PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel společnosti Pears Health Cyber, která Lékárna.cz provozuje.