GeForce NOW na iOS Safari. Oznámena také podpora GOG

Před několika okamžiky byla spuštěna beta verze GeForce NOW na iOS Safari. V herní PC tak mohou snadno přetvořit miliony majitelů iPadů a iPhonů. Stačí navštívit https://play.geforcenow.com/ ze zařízení se systémem iOS 14.2 nebo iPadOS 14.2. Kdokoli, kdo dosud není členem, se může zaregistrovat do programu Founders (139 Kč/5,49 € měsíčně,  695 Kč/27,45 € za 6 měsíců) nebo bezplatné členství na https://www.nvidia.com/en-us/geforce-now/memberships/.

GeForce NOWpro iOS Safari beta je nyní k dispozici v Severní Americe a Evropě, včetně Ruska, kde je zprostředkovatelem GFN.RU, partner GeForce NOW Alliance. V budoucnu bude k dispozici také v dalších partnerských regionech Aliance GeForce NOW.

Společně s Epic Games také probíhají práce na zpřístupnění Fortnite ve verzi snadno ovladatelné na dotykovém displeji. Hra proto bude dostupná později. Hry z knihovny GeForce NOW se obvykle nejlépe ovládají gamepadem (Např. s certifikací GeForce NOW Recommended, jako je Razer Kishi). Na iOS Safari je pak kvůli platformnímu omezení téměř nutností, klávesnici a myš totiž není možné zapojit a hry, které je vyžadují, nebudou podporovány. Avšak dotykovou verzi Fortnite si již oblíbilo 100 milionů hráčů, a právě GeForce NOW jim tento zážitek brzy zprostředkuje na iOS Safari. GeForce NOW Recommended gamepad, jako je Razer Kishi.

Nový blog pojednává i o dalších novinkách:

 • Průběžné vylepšení kvality služby
 • Nedávné přírůstky do knihovny GeForce NOW zahrnují nově vydané AAA tituly nebo populární hry. Jsou mezi nimi Watch Dogs: Legion s RTX, Among Us a Assassin’s Creed Valhalla. Cyberpunk 2077 nebude chybět a RTX je samozřejmostí.
 • Brzy přijde fanoušky očekávaná podpora digitálního obchodu GOG. Termín zatím není přesně stanoven.
 • Zkušenosti s prohlížečem Chrome webRTC se v prvním čtvrtletí příštího roku rozšíří na další platformy.
 • Nový partner GeForce NOW Aliance, Zain, brzy zahájí beta testování rozšíření služby her do Saúdské Arábie. Taiwan Mobile mezitím opustil beta fázi GeForce NOW a spustil plný provoz.

Nově přidaných her je tento týden celkem 7 včetně dnes vydaného Bridge Constructor: The Walking Dead na Epic Games a Steamu. Zajímavé je také Elite Dangerous, které Epic Games Store nabídne na týden zdarma v rámci své pravidelné akce. 

Čtvrteční Game Ready na GeForce NOW

Hry budou ve službě dostupné přibližně v 19.00 SEČ, pokud není uvedeno jinak

Novinky na GeForce NOW:

 • Bee Simulator (novinka – Steam)
 • Bridge Constructor: The Walking Dead (novinka na Epic Games Store a Steam, 19. 11.)
 • Poker Club (novinka Steam, 19. 11.)
 • Elite Dangerous (Zdarma na Epic Games Store – 19-26. 11.)
 • RuneScape 
 • Trials Rising (Epic Games Store)

Návrat na GeForce NOW:

 • Amazing Cultivation Simulator

Detaily v anglickém jazyce:

Game Title: Bridge Constructor: The Walking Dead

Developer: ClockStone

Publisher: Headup

Game Store: Epic Games Store, Steam

Epic Games Store Linkhttps://www.epicgames.com/store/en-US/product/bridge-constructor-the-walking-dead/home

Steam Link: https://store.steampowered.com/app/1336120/Bridge_Constructor_The_Walking_Dead/

Price: $8.99 (10% off the regular $9.99 price until November 26)

Description: Bridge Constructor: The Walking Dead combines the legendary and challenging puzzle gameplay of Bridge Constructor™ with the post-apocalyptic zombie universe of AMC’s The Walking Dead.

Game Title: RuneScape

Developer: Jagex

Publisher: Jagex

Game Store: Steam

Link: https://store.steampowered.com/app/1343400/RuneScape/

Price: Free-To-Play

Description: RuneScape is a high fantasy open world MMORPG. Explore an ever changing and evolving living world where new challenges, skills, and quests await. Featuring unprecedented player freedom, you choose how to play, adventure, and grow.

Game Title: Elite Dangerous

Developer: Frontier Developments

Publisher: Frontier Developments

Game Store: Epic Games Store

Linkhttps://www.epicgames.com/store/en-US/product/elite-dangerous/home

Price: Free on Epic Games Store November 19-26

Description: Take control of your own starship in a cutthroat galaxy. Elite Dangerous is the definitive massively multiplayer space epic, bringing gaming’s original open world adventure to the modern generation with an evolving narrative and the entirety of the Milky Way.