Fluke Specials jsou branou pro pravidelné výhodnější nabídky

PRAHA, Česká republika – Společnost Fluke připravila pro zákazníky široký sortiment aktuálních produktů a speciálních nabídek, které souhrnně umístila na speciální webovou stránku Fluke Specials dostupnou z titulní stránky www.fluke.cz. Tyto nabídky lze získat i od autorizovaných distributorů společnosti Fluke nebo v rámci stránky. Ke každé nabídce jsou zde uvedeny informace pro jejich získání.   (TZ)

Otisk obrazovky naleznete zde: http://bit.ly/1CUmPYp

Fluke Specials přináší informace o následujících produktech, které lze využít v rámci aplikace Fluke Connect™.  Jedná se aktuálně o nejrozsáhlejší sadu propojených měřicích přístrojů na světě. Umožňuje přístup k záznamům všemi členy týmu pomocí chytrého telefonu nebo tabletu bez ohledu na jejich aktuální polohu a zároveň zvyšuje bezpečnost techniků pracujících na zařízeních pod proudem. Mezi tyto přístroje, které lze bezdrátově propojit, patří například:

  • Nový tester zářivek Fluke 1000FLT – šetří čas prováděním veškerých zásadních testů osvětlení na instalovaných zářivkách za méně než 30 sekund. Provádí testy trubice, předřadníku a přítomnosti napětí bez kontaktu a zapojení kolíků, přičemž identifikuje typ předřadníku.

  • Třífázový záznamník elektrické energie Fluke 1730 – umožňuje spolehlivý sběr energetických údajů širšímu okruhu profesionálních údržbářů. Dodávaný software Fluke Energy Analyze navíc rozšiřuje možnosti analýzy a sestavování zpráv pro potřeby správců objektů a nyní je schopen plnit pokročilé analytické požadavky elektroinženýrů. Intuitivní design přístroje Fluke 1730 umožňuje technikům provádět rozbory zátěže a záznamy energie mimo skříň a poskytuje správcům objektů informace nezbytné k identifikaci úspor energie a stanovení priority projektů.

  • Robustní termokamery Fluke Ti90 a Ti95 – pomocí systému Fluke Connect bezdrátově odesílají data, čímž se tyto přístroje stávají ideálními pomocníky při údržbě, vyhledávání a řešení problémů zejména pro techniky klimatizací (HVAC/R), elektrikáře a správce objektů, kteří vyžadují spolupráci a sdílení údajů měření s dalšími členy týmu. Nabízejí o 84 % lepší prostorové rozlišení a největší displej LCD ve své třídě. Bezplatný software SmartView® pro přípravu protokolů pak umožňuje jednoduché analyzování a úpravy snímků.

  • Sady multifunkčních testerů instalací Fluke – jsou navrženy pro vysokou produktivitu testování. Fluke 1652C je ideální tester pro všechny aplikace v domácnostech. Sada 1652C-CLAMPKIT obsahuje proudové kleště Fluke 323 zdarma. Přístroj Fluke 1653B je ideální pro profesionály zabývající se vyhledáváním poruch v domácnosti i komerčních aplikacích. Sada 1653B-CLAMPKIT obsahuje proudové kleště Fluke 324 a software Fluke DMS pro správu dat (Data Management Software) zdarma. Fluke 1654B je kompletní tester pro téměř všechny elektrické instalace v domácnosti i v komerčních a průmyslových aplikacích. Sada 1654B-CLAMPKIT obsahuje proudové kleště Fluke 325 a software Fluke DMS pro správu dat zdarma. Do vyprodání zásob mohou také kupující požádat o kulaté výstražné světlo LED Fluke nabízené zdarma po registraci na webové stránce Fluke.

  • Řada Fluke 110 robustních kompaktních digitálních multimetrů (DDM) True-RMS s velkým podsvíceným displejem splňující požadavky bezpečnostní třídy CAT (III 600 V). Model Fluke 117 je digitální multimetr (DDM) pro elektrikáře vybavený bezkontaktní detekcí napětí; model 116 zahrnuje měření teploty a mikroampérů pro techniky klimatizačních aplikací (HVAC); model 115 je vybaven doplňkovými funkcemi pro testování v terénu a průmyslové aplikace; model 114 je přístroj k vyhledávání problémů elektrických sítí v aplikacích v domácnostech a komerčních aplikacích; model 113 je elektrická zkoušečka základní úrovně s testem diod a měřením kapacity.

  • Řada digitálních multimetrů (DDM) True-RMS Fluke 170 – Splňuje požadavky bezpečnostní třídy CAT IV a je dodávána s doživotní zárukou. Odolné a přesné přístroje jsou navrženy speciálně pro elektrikáře, elektrotechniky, elektroinženýry pracující v náročných průmyslových provozech při specifikacích až do 1000 V a 10 A AC (st) nebo DC (ss). Sada DDM Fluke 177 obsahuje měkké pouzdro C25 a reproduktor Bluetooth zdarma.

V letáku Fluke Specials jsou uvedeny i doporučené maloobchodní ceny. Informace o kompletní nabídce produktů společnosti Fluke získáte na webových stránkách www.fluke.cz.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).