Deník E15 vydává další exkluzivní magazín E15 Premium – Chytré stroje

Chytré stroje. Tak se jmenuje letošní páté číslo magazínu E15 Premium, které vychází právě dnes. Čtenář zde najde vše o tom, jak firmy v Česku využívají pro svůj byznys nejnovějších technologických inovací, jako jsou virtuální realita, cloudy, big data, internet věcí nebo umělá inteligence.

Připraví postupné nasazování robotů a dalších novinek do výroby masy zaměstnanců o práci? Nebo je jen osvobodí od monotónní dřiny a ponechá lidem prostor pro kreativitu? Dočkáme se v dohledné době aut bez volantu? A jak ochránit stále větší množství dat potřebných pro moderní technologie před lupiči na internetu? Odpovědi nejen na tyto otázky čtenář najde na stránkách magazínu E15 Premium Chytré stroje.

V rozhovoru s Milanem Šlachtou ze skupiny Bosch se pak dozví, jak vypadá použití nejnovějších technologií v české praxi. Velkou pozornost magazín věnuje také start-upům, v nichž chytrá řešení pro průmysl často vznikají. Autoři magazínu E15 Premium rovněž vybrali „sedm osvícených“ – vizionářů, kteří myslí jinak než ostatní, mají bláznivé nápady a nakonec na nich zbohatnou.

Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Každé číslo je hloubkovou sondou do jednoho aktuálního byznysového segmentu a utváří tak platformu pro odborné diskuze o klíčových tématech. První číslo – Fintech revoluce se věnovalo inovacím ve finanční sféře, následoval realitní magazín Jak se staví nová Praha, jako třetí v pořadí vyšla Energie Česka, číslo věnované změnám, kterými energetický byznys v posledních letech prochází. V září se pak autoři magazínu Sámoška 4.0 podrobně podívali na obchody v Česku – kdo je ovládá, jak jim jdou prodeje přes internet a co všechno dokážou vyčíst třeba ze slevové kartičky.

Časopis bude k dostání na stáncích distributorů Relay a Geco, dále přes SMS prodej na webových stránkách www.e15.cz.

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a MobilMania.cz.