Katka Uhrová přebírá vedení zákaznického servisu Adexpresu

Dlouholetá opora týmu tak na pozici Client Service Director vystřídá Lenku Auerovou, která má od ledna na starosti celou operativu digitální agentury

Praha, středa 3. dubna – Kateřina Uhrová, dlouholetá opora a stálice týmu Adexpresu, se po sedmi letech v agentuře posouvá do role Client Service Director. Vystřídá tak na této pozici Lenku Auerovou, která v lednu povýšila a řídí celou operativu holešovické digitální agentury ze sítě Dentsu Aegis Network.

„Katka u nás strávila prakticky celou svou dosavadní kariéru a mnohokrát ukázala, jak důležitým členem týmu je. Jsme rádi, že se rozhodla naši nabídku přijmout a posunout se do nové role, pro kterou má podle nás všechny osobnostní i profesní předpoklady,“ okomentoval její povýšení zakladatel a ředitel agentury Adexpres Jan Galgonek.

Katka Uhrová nastoupila do Adexpresu z marketingu Českých aerolinií. Pracovala například pro klienty Lenovo, Heineken nebo UPC. Nyní bude z pozice Client Service Director řídit tým téměř 40 lidí, který se stará o více než stovku klientů Adexpresu.

„Novou roli vnímám jako ocenění mé dosavadní práce, ale také jako impuls k dalšímu rozvoji. Adexpres je pro mě jako rodina a na tom se ani s novou pozicí nic nezmění. Možná právě o to víc budu dbát na to, abychom na naši práci mohli být hrdí,“ řekla ke své nové roli Uhrová.

Katka Uhrová přišla do Adexpresu 1. dubna 2012, tedy ve stejný den jako Lenka Auerová. „Jsem ráda, že je to právě Katka, které můžu po těch mnoha společných letech předat pomyslné žezlo. Sice jsme chvíli zvažovali i externí výběrové řízení, ale nakonec jsme dali přednost Katce a jejím zkušenostem. A to rozhodnutí bylo správně,“ popsala Operations Director Adexpresu Lenka Auerová.

O skupině Dentsu Aegis Network:

Skupina Dentsu Aegis Network jako součást japonské Dentsu Inc. sestává z deseti globálních agentur – Carat, Dentsu, dentsu X, iProspect, Isobar, mcgarrybowen, Merkle, MKTG, Posterscope a Vizeum doplněných o více než 50 lokální specializovaných agentur. Vize Dentsu Aegis Network je inovovat způsoby, jakými klienti budují své značky, a to skrze expertízu a zkušenosti ze světa médií, digitálních technologií a kreativní komunikace. Nabízí širokou škálu specializovaných produktů a služeb na té nejvyšší úrovni. Se sídlem v Londýne Dentsu Aegis Network operuje ve 145 zemích světa a s celkem více než 45 tisíci specialisty. V České republice spadají do portfolia skupiny agentury Adexpres, Bistro Social, Gong PR, Vizeum, Carat, Isobar, iProspect, dentsu X, Amnet, Amplifi a Spectra. www.dentsuaegisnetwork.com

O agentuře Adexpres

Adexpres je strategická digitální mediální agentura, která díky inovativnímu přístupu a moderním technologiím vytváří marketingové strategie a dodává úspěšná řešení pro digitální budoucnost svých klientů. Vizí Adexpresu je objevovat nové cesty pro efektivní komunikaci klientů se svými zákazníky skrze digitální média a provádět klienty a jejich byznys modely digitální transformací. Mezi její klienty patří Sazka, Lenovo, Philips nebo skupina KKCG. www.adexpres.com